Android İos Apple İos Çocuk Takip, İzleme, Görüntüleme ve Dinleme Programları’nın  Teknik Özellikleri.  

Artık Çocuğunuzu Ve Personelinizi Eşinizi Nereye Girip çıktığını Kimlerle Konuştuğunu Sosyal Medya Hareketlerini Ufak Bir Cep Telefonu Yazılımı ile Görebileceksiniz.
SMS   ( Android & iphone İos )
Hedef Cihaza Gelen ve Giden SMS Mesajlarını Okuyabilirsiniz. Hatasız ve Güçlü Çalışan SMS Özelliğini %100 Hatasız Olarak İzleyebilirsiniz.
Rehber   ( Android & iphone İos )
Çocuğunuzun Telefonundaki Tüm İsim Rehberi Listesine Ulaşabilirsiniz.
Yer Tespiti ve Konum Bilgisi   ( Android & iphone İos )
Sizin Belirleyebileceğiniz Aralıklarla Çocuğunuzun Yada Personelinizin Bulunduğu Konumu Şehri Sokağı Nokta Atışı Olarak Görebilirsiniz. Piyasadaki Sorunlu Programların Aksine Hedef Cihazın Konum Bilğisi Kapansa Bile Müşteri Panelinizden Girerek Hedef Cihazın Konum Bilğisini Açabilirsiniz.
İnternet Sitelerini  İzleme ve Görüntüleme    ( Android & iphone İos )
Hedef Telefonda Çocuğunuzun Chorme Browser ve Standart Browser ile Ziyaret Ettiği ve Görüntülenen Tüm İnternet Adreslerini Takip Edebilirsiniz.  Firefox  Browser ile Yaptığı Ziyaretleri Görebilmek İçin Cihazı Root Yapmanız Gerekmektedir.
Telefon Dinleme    ( Android & iphone İos )
Çocuğunuzun Yaptığı Tüm Telefon Konuşmalarını Keydettirip Müşteri Panelinden Ses Kayıtlarına Ulaşıp Bilgisayarınıza İndirip VLC PLAYER Yada QUCIKTIME PLAYER Desteği ile Dinleyebilirsiniz.
Şu Önemli Uyarıyı da Yapmak İsteriz Telefon Dinleme Özelliği Bazı Programlarda Şu Mantıkla Çalışmaktadır Takip Edilen Telefondaki Konferans Özelliğini Kullanarak Konuşmalara Katılabilirsiniz Konferans Özelliğini Kullanarak Telefon Dinleme Özelliğini Kullanmanız Her İki Telefonda da Konferans Etkin Uyarısı Yapacaktır Bu Yüzden Mutlaka Deşifre Olmanıza Sebebiyet Verir. Size Tavsiyemiz Satıcınız dan Telefon Konuşmalarını Kaydeden Program Satın Almanızı Öneririz
Ortam Dinleme    ( Android & iphone İos )
Emsallerine Göre Çok Gelişmiş Güçlü Ortam Dinleme Özelliği Olan Sistemi Kullanabilmek İçin Bilgisayarınıza girip Müşteri Panelinden Ortam Dinleme Komutu Vererek Çalıştırabilirsiniz Müşteri Panelinden Vereceğiniz Komutlar Sizi Asla Deşifre Etmez Çünkü Hedef Cihaza Online Bağlanarak Süresini Kendiniz Belirleyebilirsiniz.
Önemli Uyarı : Başka Yazılımlarda Ortam Dinleme Özelliğini Çalıştırabilmek İçin Hedef Telefona Mesaj Atmanız Gerekmektedir Yeni Çıkan Android Yazılımlarında ve Android Güncellemelerin de Atılan Mesajlar Telefonda Görünme İhtimali Çok Yüksek Olduğu belirtmek İsteriz Buda Sizin Deşifre Olmanıza Sebebiyet Verebilir.
Application Takip ( Uygulama )   ( Android & iphone İos )
Hedef Cihazda Girilen Oyunlar ve Programları Görüntüleme Olanağı Sağlar.
Resim Çekme   ( Android )
Çocuğunuzun Bulunduğu Ortamı Müşteri Panelinize Girerek Resim Çekebilme Özelliğine Eklenmiştir. %100 Hatasız Çalışan Ön ve Arka Kameradan Anlık Canlı Resim Çekme Özelliğini İnternetini Bulunduğu Tüm Ortamlardan Yapabilirsiniz.
Video Takip    ( Android & iphone İos )
Hedef Cihazın Çektiği Tüm Videoları Müşteri Panelinden İzleye Bilirsiniz.
Fotoğraf Görüntüleme    ( Android & iphone İos )
Hedef Cihazın Çektiği Tüm Fotoğrafları Müşteri Panelinizi Ziyaret Ederek İzleye Bilme Olanağı Sağlar.
Gtalk    ( Android & iphone İos )
Beklenen İlgiyi Görmese de  Google’nin Mobile Uygulaması GTALK ile Yapılan Tüm Yazışmaları İzleyebilirsiniz.
FacebookChat   ( Android Root & iphone İos )
Facebook Güncellemelerine Bağlı Olarak % 100 Yakın Başarılı Olan Programın FacebookChat Yazışmalarını ve Gelen Görüntülü  Mesajları Görebilirsiniz.
WhatsApp    ( Android root & iphone İos )
WhatsApp Mesajlarını  Okuyabilirsiniz. WhatsApp Üzerinden Gönderilen Sesli Mesajları ve Resimleri Görebiliriniz. Neredeyse % 95-100 Güçlü Hatasız Çalışan Sistemi  Müşteri Panelinizden Takip Edebilirsiniz.
Viber    ( Android root & iphone İos )
Popüler Chat Programı Viber Yazışmalarını ve Fotolarını Anlık Olarak Panelinizden İzleyebilirsiniz.
Hangutus  ( Android root & iphone İos )
Türkiye’de Fazla Benimsenmese de İleride Popüler olmaya Aday Bu Chat Programı Hangutus ile Yapılan Tüm Yazışmaların Bir Kopyasını Müşteri Panelinizden Takip Edebilirsiniz.
Skype    ( Android root & iphone İos )
Windows Satın Aldıktan Sonra Popülerliğini Yüksek Seviyeyi Taşıyan SKYPE Nerdeyse Tüm Telefonlarda Olma Hasebiyle Tüm Telefonlarda Skype Olacağı Düşünülerek Skype Gelen ve giden Tüm Yazışmalarını Okursunuz.
Yahoo   ( Android root & iphone İos )
Yahoo Mobile Chat Uygulaması ile Mobile App Dünyasına Hızlı Bir Giriş Yapmaya Çalışıyor Telefonda Olabileceğini Düşünülerek Yapılan Yahoo Mesajları Görebilme İzleme İmkanını Size Sunuyor.
BBM   ( Android root & iphone İos )
Dünyada Gizliliğiyle Övünen Hiç bir Şekilde Takip Edilemeyen Blackberry nin Meşhur Uygulaması BBM Artık Ufak Bir Yazılımla İzlenilme Özelliğine Kavuştu BBM Yapılan Tüm Mesajların Anlık Takibini Yapabilirsiniz.
Line, Kik, ChatOn    ( Android root & iphone İos )
Neredeyse Her Telefonda Bulunan Japon Line ve Kik, ChatOn Uygulaması ile Gönderilen ve Alınan Mesajların Takibini Panelinizden Yapabilirsiniz.
Not: Android İşletim Sistemli Cihazlarda İnternet Mesaj Özelliklerini Görebilmeniz İçin Cihazın Root Olması Gerekmektedir.
Önemli Not: Müşteri paneline gelen sms , yer tespiti, arama hareketleri, ses kayıtları resim hareketleri sosyal medya logların tamamını  Takip paneline gizlice gönderir. Doğası gereği Verilerin  ücretlendirilmesi takip edilen kişinin faturasına ya da kontörüne yansır bu faturanın şişmesini önlemek için takip edilen kişinin hattına internet paketi almanızı öneririz örneğin 2 Yada 4 gb internet Paketi gibi..
Android İos ve İphone İos CARRİERIQ Telefon İzleme ve Telefon Takip Programı En Uygun Fiyat ve 1 Yıllık Yazılım Garantisiyle Firmamızdan 9 taksit İmkanıyla ve EFT İle Satın Alabilirsiniz.Detaylı Türkçe Kullanım Kılavuzlarını Sipariş Verdiğiniz Andan İtibaren Ortalama En Geç 30 Dakika İçinde e-mail Adresinize İleteceğiz.